EMS Šeši Pack - nuomonės, kaina, komentarai, oficiali svetainė
Jaunumi

EMS Šeši Pack – nuomonės, kaina, komentarai, oficiali svetainė

Vienas iš naujausių išradimų 2017 į elektros myostimulation srityje – EMS šešių pakuotėje, pratimas pilvo raumenys, šlaunų ir rankų. Tai santykinai nebrangi simuliatorius, kuris yra skirtas skatinti raumenų be fizinių pratimų ir keliones į sporto klubą. Bet tai verta?

Kodėl už šešių pakuotėje reikia EMS simuliatorius

EMS šešis paketas stimuliuoja raumenų per elektros srovė, yra būdas priversti mažinti. Elektros impulsai padaryti raumenys dirba pasyvus valstybės, be streso ir papildomos įrangos. Šis metodas skirtas tonizuojantis problemines sritis namuose.

rekomenduoja, ką daryti ir kokių rezultatų pažadėjo gamintojo

Veikimo metodas yra labai paprastas, iš

EMS raumenų stimuliatorius žiedlapiais pritvirtinti prie srities problema,

pavyzdžiui, pilvo. Belaidžio ryšio prietaisas yra pradėtas vieną mygtuką ir gaminti elektrinius impulsus, kurie praeina per odą į raumenis. Pavyzdžiui stimuliacija, tam tikru būdu, pakeisti, atsilenkimai apie abs.

simuliatorius gamintojas rekomenduoja, kad jūs turite atskirus stimuliacija zonas 20-25 minučių .

EMS mokymo geriausia daryti kas antrą dieną, todėl raumenys turi laiko atsigauti.

Per savaitę ateis pažadėtoji stiprinti raumenis (TONUS), o po 1-1,5 mėnesius stimuliacijos pasiekti norimų rezultatų.

Šiek tiek istorijos išradimas EMS & nbsp; šešis paketas

50-60-ųjų sporto medicinos srityje, Sovietų Sąjunga sukūrė metodiką, remiantis elektros myostimulation raumenų naudoti mokymo sportininkų. Tikslas yra padidinti jėgą per raumenų stimuliacijos srovės. Vėliau, 70-ųjų, šis metodas atėjo Vakarų šalyse, kur buvo dar tyrimas iš veiksmų elektros myostimulation raumenims žmogus mechanizmus. Vėliau EMS rado jo naudojimą reabilitacijos centruose, kur lovos pacientams paskatino atrofuojasi raumenys ir prižiūrimi jų gyvybingumą ir svorį. Dešimtajame dešimtmetyje šis metodas buvo iš reabilitacijos į sveikų žmonių mases, ir tapo uždarbio įmonių taikomos, kad gamyba treniruokliai raumenų stimuliacijos nepaliekant namų.

už ir prieš EMS šešių pakuotėje

Tiesą sakant, šviesus yra EMS šešis paketas nereiškia realaus poveikio ir naudos pilvo raumenis ir fitneso apskritai.

Štai rezultatai, Gamintojas pažadai:

 • stiprinti raumenis;
 • raumenų augimą;
 • riebalų deginimas;
 • korekcija problemines sritis ir rasti tinkamą pusiausvyrą proporcijomis;
 • celiulito mažinimas.

Be to, pažvelgti, kas realybė ir kas yra rinkodara.

iš treniruokliai šio tipo atsiradimo istorija yra aišku, kad elektros

stimuliacija padeda išlaikyti raumenų tonusą, arba laimėti atrofija sukelia nejudančią gyvenimo būdas pacientui. Tyrimai patvirtino teigiamą poveikį elektros stimuliacija dėl raumenų, padidinti savo jėgą, išlaikyti svorį, užkirsti kelią jų tolesniam pažeidimui į pluošto.

Tačiau nė vienas iš eksperimento parodė jokios įtakos deginant riebalus, todėl mažinant celiulitą, bet tik ne identifikuoti ir įtakoti raumenų augimo efektą. Todėl dauguma savybių, skirta pritraukti daugiau klientų tarp vyrų ir moterų. Iš to išplaukia:

 • už – tonas, stiprinti ir padidinti raumenų jėgą;
 • prieš -. Pažadą deginti riebalus ir priaugti raumenų masę

Kontraindikacijos po raumenų stimuliatorius EMS šešis paketas

naudoti

Tai, kad simuliatorius darbai ramioje būsenoje, be apkrovos, tai nereiškia, kad jo naudojimas neturi kontraindikacijų. Imitatorius yra

draudžiamas:

 • ligos ir uždegiminius procesus pilvo ertmės organų;
 • širdies liga, įskaitant širdies stimuliatorių buvimą;
 • nėštumo metu;
 • dėl kaulų lūžių ir stuburo sutrikimų.

Taip pat treniruoklio yra draudžiamas virusinės, vėžio, odos ligų ir psichikos sutrikimų.

Kaip naudoti EMS šešių paketą spaudai?

Prieš naudojant treniruoklį jums reikia išvalyti savo odos problemines sritis, Sausas nuo drėgmės ir net pašalinti nepageidaujamus plaukus, siekiant užtikrinti, kad treneris yra gerai įsitvirtinusi ant odos. Originalioje rinkinys EMS šešis paketas suteikė specialų gelį, kuris yra taikomas prie treniruoklio žiedlapių ir užtikrina gerą laidumą.

imitatorius yra 15 režimai, kurie yra lengva pasiimti jausmus, priklausomai nuo norimo efekto. Norėdami pradėti stimuliaciją, jums reikia tik paspausti vieną mygtuką / išjungti ir pažymėkite intensyvumą. Po 15 ar 25 minučių pratybų, aparatas poreikiai turi būti išjungtas. Jis turi būti plaunamas po tekančiu vandeniu, plauti bet kokias nuosėdas ir leisti išdžiūti. Ir oda turi būti valomi ir gydomi antiseptikas.

Net gamintojai rekomenduojame derinti EMS mokymą

su pratimais

, pridedant atsilenkimų, atsispaudimų, ir dar daugiau posūkiais į spaudą. Bet kuriuo atveju, be dinaminių judesių pasiekti matomą poveikį. Myostimulation gali papildyti svorio mokymo, mokymas konkursuose, siekiant išvengti pernelyg didelio nuovargio iš ne pastoviai apkrovai raumenis. Taigi, EMS, gali būti išleista poilsio dienų poilsiui ir iškrovimo.

Išvada EMS

Dėl forumuose, ir net nišą svetaines galite rasti daug teigiamų atsiliepimų, įskaitant sporto trenerių, šnekama apie EMS poveikį visuomenės augimą, riebalų nuostolių ir tt visa tai mokama nuomones, parašyta specialiai reklamuoti produktą ir padidinti . pardavimai

ne prieskoniais sportininkas nepatvirtina tokio stebuklingo spektrą veiksmų raumenų stimuliatoriumi, žinodamas, kad organizmas padeda didinti širdies susitraukimų dažnis – širdies susitraukimų dažnis ir trukmė apkrovos, o ne dvidešimt minučių.

Galime sakyti, kad stimuliacija tinka neišauklėtas žmonių, kuriems reikia atsigauti po ligos ar laikotarpį ligoninėje (įskaitant kontraindikacijų) . Bet kalbėti apie visiškai pakeisti fizinių pratimų (valingai) yra neįmanoma. Galvoti ilgai ir sunkiai apie tai, ar pirkti, žinau, kad sportuoti gali pasiekti geriausių rezultatų.

You may also like...